BİLİMSEL PROGRAM BİLDİRİ GÖNDERİMİ KAYIT ve KONAKLAMA

GENEL BİLGİLER

Kongre Merkezi

Gloria Golf Kongre Merkezi, Antalya

Kongre Tarihleri

19 Ekim - 23 Ekim 2022

Yaka Kartı

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması zorunludur.

Katılım Belgesi

Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 23 Ekim 2022 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Önemli Bilgi ve Tarihler

Kayıt ve Konaklama Hizmetleri için:
•İsimleri son bildirme tarihi : 1 Ekim 2022
•Erken ödeme tarihi : 1 Temmuz 2022
•Erken kayıt ve konaklama fiyatları sadece yukarıdaki tarihe göre ödeme gerçekleşmiş ise geçerli olacaktır. Bu tarihlere göre ödemesi yapılmayan tüm talepler 1 Temmuz 2022 sonrası fiyatlardan ücretlendirilecektir.
•Kayıt ve konaklama taleplerinin son iptal tarihi 29 Ağustos 2022’dir. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.
•Kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, toplantı/sempozyum/kongre bitiş tarihinden itibaren 20 iş günü içinde, banka kanalıyla iade edilecektir.